بایگانی دسته: سایت tellsharj.com

چگونه از سالمندان و کودکان مراقبت کنیم؟

 

شهرنشینی همواره مشکلات خاص خود را داشته است. اغلب بزرگسالان امروزه شاغل هستند و وقت کافی برای گذرندان اوقات خود با سایر اعضای خانواده را ندارند. ترافیک، آلودگی هوا ، ساعات طولانی کار و ده‌ها مشکل دیگر سبب می‌شود تا نتوانیم آنطور که شایسته است در کنار عزیزانمان که نیاز به مراقبت بیشتر دارند، بمانیم؛ با آن‌ها گفت و گو کرده و به درد دل‌هایشان گوش دهیم.

سالمندان عزیز که چشم و چراغ خانه هستند، به تدریج دچار افت سلامتی شده و ممکن است گاهی نتوانند از عهده کارهای شخصی خود برآیند. اما فرد سالمند با وجود تمام ضعف‌هایش می‌تواند با کمک یک پرستار سالمند و رعایت مسائلی چون استراحت کافی، غذای سالم و مغذی، مراقبت‌های پزشکی، تحرک مناسب و مواردی این چنینی شاداب و سلامت زندگی کنند. همه‌ی ما می‌دانیم که در اکثر موارد سپردن سالمند به خانه‌ی سالمندان کار درستی نیست و باعث افزایش حس تنهایی در وی خواهد شد.

مراقبت از سالمند

عموماً والدین شاغل قادر به نگهداری و گذراندن اوقات با فرزندان خود نیستند. از طرفی دیگر کودکان همواره علاقه مند هستند تا کسی با آنها صحبت کرده و حرف‌هایشان را بشنود.  مراقبت از فرزندان، خصوصاً کودکانی که سن پایین‌تری دارند، از دیگر دغدغه‌های والدین شاغل می‌باشد. از مواردی که حتما باید برای کودکان در نظر داشت، می‌توان خوردن سه وعده غذایی سالم شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی، خواب کافی، آموزش‌های لازم، تحرک کافی، صحبت و گفت و گو با کودک را نام برد که اغلب والدین شاغل به علت کمبود وقت قادر به انجام این اعمال نیستند. پرستار کودک در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به رشد و سلامت کودک دلبند شما ارائه کند.

مراقبت از کودک

مرکز درمانی « توان سلامت» راه حلی برای تمامی این مشکلات اندیشیده‌است و هدف آن آسوده کردن خیال شما از نگهداری سالمند و کودکان عزیز شما می‌باشد.  تمامی پرسنل این مجموعه، متخصص و دارای تجربه کاری فراوان می‌باشند. کارشناسان این مجموعه همه‌روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مراقبت از سالمندان و کودکان شما خواهند بود. این مرکز که کار خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است، توانسته با ارائه خدمات کم‌نظیر خود، بالاترین میزان رضایت مشتریان را به کارنامه کاری خود اضافه کند.
درباره « توان سلامت» بیشتر بدانید

فقط کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و با شرایط عقد قرارداد در این زمینه آشنا شوید.

اطلاعات تماس با « توان سلامت»

 

 

مطالب خرید کارت شارژ :

  • //۱۷۲

تبریک عید نوروز

روزی که آدمی خورشید دوستی را در جای خویش یافت
راه رهایی از دل این شام تار هست
و آنجا که مهربانی لبخند می زند
(در یک جوانه نیز شکوه بهار هست (فریدون مشیری

به رسم دوستی نوروز بر شما و عزیزان تان مبارک
tellsharj.com